Drukarnia Królewicz Szczecin Wizytówki

Dodano: 11 lat 8 miesięcy temu
Drukarnia Królewicz jest na rynku poligraficznym już od 1991 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie i rzeszę wiernych klientów, którzy obdarzają nas pełnym zaufaniem.

Nasza najwyższa jakość wydruków i ciągle podnoszenie kwalifikacji pozwoliło nam na zwiększanie bazy naszych stałych klientów. Aktualnie z naszych usług korzysta wiele regionalnych firm, w Europie, oraz Ameryce Północnej. Nasze dalsze plany inwestycyjne i chęć do ciągłego rozwoju powoduje, iż zwiększamy nasz park maszynowy, aby być w stanie sprostać najtrudniejszym zleceniom.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy głównie podczas druku etykiet dla bardzo wymagających klientów z całego świata. Wraz z czasem i coraz większą ilością zleceń zaczeliśmy drukować wizytówki, ulotki, teczki i foldery. Aktualnie druk materiałów reklamowych jest jednym z naszych głównych źródeł dochodu.

Wszystko to zaowocowało, że na swoim koncie posiadamy wiele trudnych i różnorodnych prac poligraficznych. Od jednokolorowej wizytówki do katalogu wydrukowanego technologią hexachrome.
www.krolewicz.com.pl

Podobne wpisy

Komentarze

Drukarnia Królewicz Szczecin Wizytówki
Adres strony:
Wyświetleń:
585
Kliknięć:
13
CTR:
2,22%
Ulica:
Al. Piasto 65
Kod Pocztowy:
70-332
Miasto:
Szczecin
Region:
Zachodniopomorskie
Telefon:
91 4889 417
E-mail:
druk@krolewicz.com.pl
NIP:
8521871405